O nás

Naše společnost byla založena v roce 1993 s hlavním sídlem v těsné blízkosti nádherného 28 metrů vysokého železničního viaduktu. Navazujeme na dlouholetou tradici výroby a oprav čerpadel ve Smržovce. Už v době první republiky byla ve Smržovce na náměstí T. G. Masaryka prováděna výroba a oprava čerpadel. Po roce 1948 tato činnost pokračovala, nejprve jako součást JAVOZu (Jablonecké výrobní a opravářské závody). Ovšem, v místním povědomí to bylo stále "u Matějce," který zde bydlel a řídil opravnu po mnoho let.

Po revoluci opravnu převzal do privatizace pan Ing. Vladimír Václavek a provozoval ji pod názvem s.f.VAVL. Naše firma se nacházela u viaduktu, kde byla zřízena opravna čerpadel, a tuto činnost jsme provozovali až do roku 1998. V tomto roce náhle zemřel majitel s.f.VAVL a po dohodě s manželkou jsme tuto firmu převzali. Následně jsme přemístili opravnu ze stanoviště u viaduktu do nově zakoupeného objektu.

Ve Viaduktu klademe na srdce tradici, odbornost a spokojenost zákazníků. Jsme tady, abychom poskytovali kvalitní služby v oblasti oprav čerpadel, instalace nových zařízení a moderních řešení vytápění. S důrazem na profesionální přístup a inovativní technologie jsme připraveni plnit vaše potřeby v oblasti čerpání vody a vytápění.

Kontaktujte nás dnes a pojďte s námi na cestu spolehlivých a efektivních řešení ve světě čerpadel a vytápění.

Voda, čerpadla, studny, opravy

Topení, plyn, rozvody, odpady