Reference

Vodárna s dvěma čerpadly 1,5kW/400V a tlakovou nádobou s vakem 150l. Čerpadla sají vodu z velkého plastového zásobníku. Rozvaděč jistí čerpadla, zajišťuje jejich pravidelnou směnu a při zvýšeném odběru vody spouští obě najednou.

Firma AG Plus spol. s r.o.

Jablonec nad Nisou

reference_1

Vodárna v technické místnosti postavená z čerpadla 1,5kW/400V a tlakové nádoby 200l s vakem.

Hotel GARNI GRYF

Harrachov

reference_1

Vodárna v technické místnosti s plastovým zásobníkem vody, který napouští ponorné čerpadlo ve vrtu, kde je málo vody. Tiché čerpadlo 230V saje vodu ze zásobníku a plní tlakovou nádobu 150l s vakem. Automatický chod vodárny řídí el. rozvaděč.

Rodinný dům

Malá skála

reference_1

Z důvodu spolehlivosti zdvojená vodárna. Dvakrát čerpadlo 4,5kW/400V, tlakové nádoby 100l a 150l s vakem, samostatné elektrické připojení původní.

Penzion Hraničná

reference_1

Vodárna v technické místnosti se sáním do zásobníku vody. Tiché čerpadlo 230V s hlídáním suchoběhu. Tlaková nádoba 150l s vakem.

Zdravotní středisko Tanvald

Tanvald

reference_1

Vodárna s dvěma čerpadly 2,2kW/400V a velkou tlakovou nádobou a kompresorem. Čerpadla sají vodu ze zásobníků, které automaticky plní ponorné čerpadlo ve studni. Zde se částečně využilo původní zařízení.

FIPOBEX s.r.o.

Pěnčín

reference_1

Elektronická vodárna umístěná v malém prostoru pod bojlerem v novém domku bez podsklepení. Čerpadlo je ve vrtané studni, kde se hlídá hladina vody.

Rodinný dům

Smržovka

reference_1

Vodárna se zásobníkem vody, který plní automaticky čerpadlo ve vrtu. Vrt má málo vody. Čerpadlo je 1,5kW/400V a tlaková nádoba 150l s vakem. Jištění a automatický chod řídí el. rozvaděč.

Rodinný dům

Tanvald Žďár

reference_1

Elektronická vodárna v technické místnosti rodinného domku. Zdrojem vody je vrtaná studna s ponorným čerpadlem a hlídáním hladiny vody. Na přívodu vody je filtr a dále vodoměry, dle přání zákazníka.

Rodinný dům

Pěnčín

reference_1

Elektronická vodárna na chalupě bez podsklepení. Zdrojem vody je vrtaná studna s ponorným čerpadlem. Hladina vody ve vrtu se nehlídá, je zde velmi vydatný zdroj vody.

Chata

Mariánská Hora, Albrechtice

reference_1

Elektronická vodárna v technické místnosti rodinného domku s hlídáním hladiny vody ve vrtu a ponorným čerpadlem.

Rodinný dům

Jablonec nad Nisou

reference_1